Geleceğin tarım teknolojisi olan TeknoGrow bitki üretim tesisleri, %100 TeknosGroup tarafından tasarlanıp yerli olarak üretilmektedir. Konusunda Dünya’daki emsalleri arasında benzersiz bir teknoloji ve sistemler bütünlüğüdür. Farklı konularda yüksek teknolojiler tek bir projede birleştirilmiştir, her türlü tarımsal üretimlere imkan sağlayan sistem geniş bir kapsamda ihtiyaçlara cevap vermektedir. Özel iklimlendirme teknolojileri kullanılarak kapsüller içinde her ortamda bitki yetiştirmek mümkündür.

TeknoGrow Teknolojinin Akdeniz bölge temsilcisi olan FARMHAN LTD. bu konuda ülkemizde öncü bir kuruluş olarak pilot projeyi Antalya ili, Gazipaşa Seralar Bölgesinde başlatmıştır. Bölgede örnek tesis kurarak diğer üreticilere öncü olma seferberliğini başlatan FARMHAN gelecekte bölgenin kentsel tarım konusunda büyük projeler yapmasına vesile olacaktır.

Çağımızın en büyük sorunlarından biri olan virüs ve tarımsal zararlıların etkilerinden uzak olarak steril bitki üretimini sağlayan tesislerde tıbbi ve aromatik bitkiler özel bir teknoloji ile ilaçlama yapılmadan üretilebilecektir.