HANGOLD Kuyumculuk Şirketi, Antalya bölgesinde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Turistik oteller bünyelerinde mücevher satış mağazaları olan şirket, aynı zamanda çağımızın gereği CORACESIUM STORE online mücevher satışı sitesi ile hizmet kapasitesini yüksek tutmaktadır.

HANGOLD Kuyumculuk, bölgedeki seracılık ve tarım sektörünün gelişmelerini yakınen takip etmektedir ve iş konularına bir yenisini ekleyerek. Geleceğin tarım sistemi olan bitki üretim fabrikaları konusunda ülkemizde ve bölgede ilk olacak önemli bir projeyi gerçekleştirmektedir.

FARMHAN Tarım %100 çevre dostu ve steril bitki üretimi yapılabilen sistemleri ile geleceğin tarım sektörü olacaktır. Yüksek teknoloji kullanılan tesislerde; kapsül makineler içerisinde yetiştirilen bitkiler ilaçlama gerektirmeden, virüs ve bakterilerden uzak olarak üretilmektedir. Dünyanın her yerindeki bitkiler özel yazılımlar ile iklimlendirme özellikli makinelerde el değmeden yetiştirilir.

Kentsel tarım ve tarım fabrikaları konusunda devlet kurumları ve üniversiteler ile işbirliği yapılmaktadır. Ülkemizdeki en önemli akademisyenler ve ziraat mühendisleri eşliğinde faaliyet gösterilmektedir.